Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
?
Послуги

Аудиторські послуги

Пропозиція аудиторських послуг з підтвердження фінансової звітності та інших питань.

Для прийняття операційних та довгострокових стратегічних рішень необхідно володіти чіткою та достовірною інформацією про фінансовий стан компанії.

На даний момент багато українських компаній стикаються з необхідністю надання своєї фінансової звітності іноземним партнерам. Все частіше інвестори, кредитори, банки та інші зацікавлені особи вимагають від підприємств документацію, яка повинна бути оформлена у відповідності до міжнародних стандартів.

Дійсно, баланс, по своїй суті, є фотографією бізнесу, на якій зафіксовані його активи, зобов’язання та капітал. В сукупності вказані елементи балансу дозволяють здійснювати діагностику фінансового здоров’я підприємства. Тому складання та інтерпретація балансу вимагають, в першу чергу, чіткого визначення та відповідного відображення його елементів.

Слід також відмітити, що фінансова звітність, складена у відповідності до правил українського обліку (національних П(c)БО), часто не відповідає вимогам іноземних інвесторів. Для них більш вагомою є звітність за Міжнародними стандартами обліку (МСФО).

Наша Компанія пропонує скористатись наступними аудиторськими послугами:

  • аудит господарської діяльності та підтвердження достовірності фінансової звітності емітентів у відповідності з вимогами національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку;
  • перевірка (аудит) прогнозної фінансової звітності;
  • аудит податкової звітності у відповідності з діючим податковим законодавством;
  • послуги по інтеграції звітних даних філіалів підприємств та складанню консолідованих фінансових звітів;
  • трансформація фінансової звітності, підготовленої у відповідності з НСБО у звітність, підготовлену у відповідності з міжнародними стандартами (IFRS);
  • аудит емісії цінних паперів;
  • аудит державних підприємств при здачі в оренду цілісних майнових комплексів, приватизації,корпоратизації та інших змін форм власності;
  • аудит в процесі процедури визнання підприємства неплатоспроможним або визнання його банкрутом;
  • участь в проведенні інвентаризації основних засобів, грошових коштів, ТМЦ та інших активів підприємств.

Сподіваємось на співробітництво з Вашим підприємством, тому що, як сказав колись Ціцерон «Ми не можемо самі вести справи: один може принести більше користі в одній справі, інший – в іншій. Тому ми і вступаємо в дружні відносини, щоб взаємними послугами діяти заради загальної користі».

Вартість аудиторських послуг Ви можете проглянути на сторінці «Прайс-лист».


/ податковий довідник /

Тут Ви можете ознайомитись з офіційною інформацією
про порядок сплати податків в Україні.

Контакти

audit@interstandart.com.ua
(044) 383-31-91; (067) 145-55-22
01001, м. Київ вул. Велика Житомирська, 12, офіс 34

партнери

ми в соцмережах