Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
?
Послуги

Фінансовий консалтинг

Одна з найважливіших характеристик підприємства – його фінансова стабільність. Цей параметр показує не тільки рівень раціональної організації всього виробництва, але і ступінь залежності компанії від кредиторів та інвесторів. Тому, навряд чи в Україні сьогодні знайдеться підприємство, яке не націлене досягнути фінансової стабільності на як можна довшу перспективу.

В сучасних умовах бюджетування починає грати ключову роль в діяльності підприємства. Основна причина полягає в тому, що час надприбутків пройшов, і менеджмент повинен, образно кажучи, «рахувати кожну копійку».

На практиці часто виникають питання: незрозуміло, скільки ж компанія заробляє? І якщо бухгалтерія показує прибуток, то чому немає грошових коштів? Чому компанію постійно лихоманить необхідністю кредитуватись? Ці та інші подібні питання примушують приділяти більше уваги постановці в компанії детального фінансового планування.

Для деяких компаній бажання ввести бюджетування визначається абсолютною впевненістю в необхідності підвищення фінансової дисципліни. Зустрічаються також компанії, керівництво яких сприймає бюджетування як «хіт» сезону, але тільки потім приходить розуміння його корисності.

Аудиторська консалтингова компанія «Міжнародний стандарт» надає послуги по впровадженню системи бюджетування та управлінського обліку:

 • фінансова діагностика стану підприємств та повний аналіз фінансово-господарської діяльності;
 • виявлення внутрішніх резервів підприємств шляхом впровадження оптимальної облікової політики та форм бухгалтерського обліку;
 • виявлення диспропорцій діючої структури (напрямків діяльності, за які ніхто не відповідає, різниця в адміністративному та функціональному підпорядкуванні та ін..);
 • оптимізація системи документообігу;
 • розробка ефективного внутрішньо фірмового управління на основі Положень, посадових інструкцій, методичних рекомендацій та ін.;
 • впровадження системи управлінської звітності.

Так з чого ж почати, щоб забезпечити подальший ефективний розвиток компанії? Консультанти Аудиторської консалтингової компанії «Міжнародний стандарт» запропонують Вам свої практичні напрацювання по ефективному управлінню фінансами Вашого бізнесу.

Компанія готова запропонувати послуги в області корпоративних фінансів, а саме:

 • комплексне супроводження операцій по злиттю та поглинанню;
 • допомога під час переговорів при угодах М&А;
 • післяпродажна реорганізація та реструктуризація компанії;
 • консультації стосовно вдосконалення корпоративної звітності компанії;
 • оцінка бізнесу та фінансове моделювання;
 • консультаційні послуги по реструктуризації безнадійної кредитної заборгованості компанії.

Крім фінансового консалтингу наша Компанія також надає консалтингові послуги по бізнес-плануванню.

Від багатьох іноземних компаній та фірм дуже часто поступають пропозиції встановлення ділових контактів з підприємствами України. Але інколи такі зустрічі не дають практичних результатів через виникнення деяких проблем вже на стадії попередніх переговорів, основним джерелом яких є низька якість підготовки інвестиційних проектів та пропозицій, нездатність ініціаторів проекту чітко сформулювати мету та стратегію реалізації проекту.

Тому, на будь-якій стадії існування Вашої компанії необхідно виділяти час на планування Вашої подальшої діяльності.


/ податковий довідник /

Тут Ви можете ознайомитись з офіційною інформацією
про порядок сплати податків в Україні.

Контакти

audit@interstandart.com.ua
(044) 383-31-91; (067) 145-55-22
01001, м. Київ вул. Велика Житомирська, 12, офіс 34

партнери

ми в соцмережах